В Україні сьогодні проводять ЗНО з української мови та літератури

Фото з відкритих джерел

Саме тестування з цього предмету є наймасовішим

У вівторок, 30 червня, в Україні проходить незалежне зовнішнє оцінювання з української мови та літератури, на яке зареєструвалися 369 562 особи. Про це повідомляє пресслужба УЦОЯО.

Згідно з повідомленням, цього року для учасників створено 24 970 аудиторій у 1 522 пунктах тестування. Допуск учасників до пункту, аби уникнути скупчення біля входу, розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. Досвід минулого року показав, що цього часу достатньо, щоб усі учасники своєчасно пройшли термометрію й ідентифікацію учасників ЗНО.

Новини за темою: ЗНО-2020: Степанов розповів, чи потрібно проходити обсервацію дітям, які приїжджають з ОРДЛО та Криму, аби пройти тестування

Як зазначили в УЦОЯО, вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:

  • оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Окрім цього, український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.

Новини за темою: Не змогли перетнути лінію зіткнення: У Донецькій області 89% школярів не потрапили на ЗНО

Нагадаємо, з наступного року складання державної підсумкової атестації у формі ЗНО з математики стане обов'язковим для усіх випускників шкіл та студентів закладів професійної освіти.Loading...