В Україні школи можуть перейти на змішану форму навчання, - Степанов

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов Фото: МОЗ

Змішана форма заборонена у "червоній зоні", де навчання відбуватиметься дистанційно

В Україні школи можуть перейти на змішану форму навчання за умови, що регіон, у якому розташований навчальний заклад, не належить до "червоної зони" карантину. Про це повідомив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов під час брифінгу 30 серпня, який транслював телеканал ZIK.

Зокрема, змішана форма передбачає поєднання як дистанційного  навчання, так і стаціонарної освіти у школах. Рішення про запровадження такої форми роботи заклади можуть приймати самостійно. 

Новини за темою: У ЦГЗ роз'яснили, чи можуть батьки заходити у школи під час карантину

"Якщо школа з точки зору освітнього процесу вважає, що можна, не перебуваючи на "червоному" рівні, наприклад, на "помаранчевому" рівні зробити такий процес навчання змішаної форми - дистанційне і безпосередньо стаціонарна у школі - це вже питання, яке вирішується на рівні школи", - пояснив Степанов.

Новини за темою: МОЗ рекомендує школам проводити заняття на подвір’ї

Однак, міністр наголосив, що повністю перейти на дистанційне навчання школи можуть лише у разі потрапляння регіону в "червону зону". В регіонах, які належать до "помаранчевої", жовтої" та "зеленої" зон, навчання повинно відбуватися стаціонарно або у змішаній формі. 

Нагадаємо, нещодавно у МОЗ назвали нові вимоги до навчання у закладах середньої освіти на період карантину. 

Також було оприлюднено список регіонів, у яких стаціонарне навчання у школах з 1 вересня буде заборонено. 

Loading...