В Україні розроблять план туристичного розвитку Зони відчуження

Сергій Калашник та Володимир Зеленський Офіс президента

За словами глави ДАЗВ, для залучення туристів в Чорнобильській зоні треба покращити інфраструктуру

Державне агентство з управління зоною відчуження (ДАЗВ) розробить детальний план розвитку туристичного потенціалу Чорнобильської зони. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента. 

Як зазначається, під час візиту до Зони відчуження президент Володимир Зеленський зустрівся з головою Державного агентства України з управління зоною відчуження Сергієм Калашником. 

Зокрема, очільник ДАЗВ розповів главі держави про розвиток туристичного потенціалу Зони відчуження й наголосив, що займеться планами створення міжнародного привабливого іміджу цього об’єкта. Однак, для залучення туристів після карантину в Чорнобильській зоні треба покращити інфраструктуру.

У свою чергу Володимир Зеленський запропонував керівнику Чорнобильської зони відчуження представити план розвитку цієї території.

Крім цього, Калашник проінформував президента про заходи з запобігання пожежам на цій території.

"Головне, що ми можемо зробити, – це раннє виявлення пожеж із залученням тепловізорів. Підключаємо сюди безпілотники, а також постійно проводимо чергування, щоб швидше на це реагувати. Має бути розміщена техніка, має бути заготовлена вода. Лісом треба займатися, прибирати захаращеності, робити пожежні розриви", – зазначив голова ДАЗВ. 

Нагадаємо, у неділю, 26 квітня, президент України Володимир Зеленський нагородив 22 працівників рятувальної служби, які гасили лісову пожежу в Чорнобильській зоні.Loading...