В Україні розробляють ударний безпілотник "Сокіл-200"

Фото з відкритих джерел

За словами генерального конструктора, прийняти на озброєння літак можна протягом 1,5 років

Українське конструкторське бюро "Луч" розробляє ударний безпілотник "Сокіл-200", який зможе нести 4 протитанкові ракети типу "Бар’єр" власної розробки та виробництва. Про це заявив генеральний конструктор та генеральний директор ДККБ "Луч" Олег Коростельов, повідомляє пресслужба "Укроборонпрому".  

Як зазначається, наразі відпрацьовано приблизно 85 відсотків вузлів та агрегатів майбутнього БПЛА. 

"Усі комплектуючі частини безпілотника відпрацьовані: є ракета, є оптико-прицільна станція з лазерною системою наведення – тепер ми просто поєднуємо це в іншому літальному апараті", – зазначив Коростельов.

Новини за темою: Україна розробляє ракети, здатні потопити російський флот

За його словами, корисне навантаження майбутнього ударного безпілотника становитиме 200-250 кг. Тобто, розраховується, що БПЛА зможе нести 4 протитанкові ракети типу "Бар’єр" власної розробки та виробництва.

Генеральний конструктор переконаний, що прийняти такий літак на озброєння можна протягом 1,5 років. Так, через 9 місяців планується почати польоти, а ще 9-8 місяців – залишити на випробувальні роботи. Представити макет "Сокола-200" на підприємстві готуються на цьогорічній виставці "Зброя та безпека".

До слова, Коростельов також повідомив, що наразі триває процедура прийняття на озброєння ракетного комплексу Р-360 "Нептун", який нещодавно закінчили випробовувати. За попередньою інформацією, до кінця 2021 року "Нептун" може бути переданий до війська.

Нагадаємо, нещодавно в Одеській області пройшли випробування комплексу крилатих ракет наземного базування "Нептун", які здатні вражати різні кораблі.

Loading...