В Україні розпочалися міжнародні навчання Sea Breeze-2020. Фото

Всього в ювілейних навчаннях візьме участь 9 країн

Українсько-американські військові навчання Sea Breeze 2020 Armyinform

В акваторії Чорного моря стартували ювілейні, двадцяті, українсько-американські військові навчання Sea Breeze-2020. Про це повідомляє інформагентство "АрміяІнформ". 

Наголошується, що в цьому році через пандемію коронавірусу навчання пройдуть без контакту особового складу і обмежаться тільки морською фазою із залученням авіації.

Крім України і США, в них візьмуть участь військові з Болгарії, Грузії, Норвегії, Франції, Румунії, Іспанії та Туреччини. Протягом семи днів вони будуть здійснювати спільні тактичні маневрування, тренуватися в організації зв'язку, протимінних дій, а також передачі вантажів на ходу.

Крім того, екіпажі військових суден відпрацюють питання взаємодії з тактичної і морською авіацією, проведуть ряд навчань з протиповітряної, протикорабельної та протикатерної оборони на переході морем, відпрацюють завдання операцій морського перехоплення та догляду судна-порушника. Крім того, виконають завдання щодо посилення охорони і оборони важливих об'єктів морської інфраструктури.

За словами командувача Військово-морськими силами України Олексія Неїжпапи, основна мета навчань Sea Breeze - це підтримання стабільності і безпеки в Чорноморському регіоні, а головне завдання - відпрацювання операцій за стандартами НАТО, які спрямовані на забезпечення миру і безпеки в кризовому регіоні.

У навчаннях запланована участь ракетного есмінця типу "Арли Берк" USS Porter і патрульного протичовнового літака P-8 Poseidon ВМС США, а також кораблів постійної військово-морської групи НАТО.

Новини за темою: Стефанішина розповіла, яка мета військових навчань НАТО в Чорному морі

Раніше ми повідомляли, що Україна готує масштабні військові навчання у відповідь на російський "Кавказ-2020".

Loading...