В Україні розпочалася вакцинація від грипу: У МОЗ пояснили, хто у зоні ризику

Фото з відкритих джерел

До епідсезону 2020–2021 років в Україну поставлено 665 тисяч доз препарату

В Україні розпочалася вакцинація населення від грипу, у зв'язку з цим у заклади заклади охорони здоров’я було поставлено понад 600 тисяч доз вакцини. Про це повідомив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає пресслужба МОЗ. 

"До епідсезону 2020–2021 років в Україну поставлено 665 тисяч доз вакцини проти грипу", - йдеться у повідомленні.

За словами Віктора Ляшка, інфекційна хвороба, викликана вірусом грипу, може призводити й до тяжкого перебігу. Зокрема, у зоні ризику перебувають люди старшого віку, вагітні, особи з хронічними хворобами та маленькі діти.

У зв'язку з цим найближчим часом МОЗ поставить у заклади охорони здоров’я 40 тисяч доз вакцини проти грипу для щеплення медпрацівників, які працюють з хворими на коронавірусну інфекцію. 

Новини за темою: Степанов вважає, що критика української вакцини – це комплекс національної меншовартості

"Циркуляція вірусів грипу під час пандемії COVID-19 в осінні та зимові місяці може мати важкі наслідки для вразливих груп населення. Тож важливим пріоритетом у цьому сезоні є вакцинація медпрацівників, що надають допомогу пацієнтам та реалізують заходи боротьби з COVID-19", — наголосив головний санітарний лікар.

Нагадаємо, нещодавно президенту Володимиру Зеленському представили зразок можливої української вакцини від коронавірусу, яка пройшла доклінічні випробування.

Пізніше Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що держава у повному обсязі профінансує виготовлення цього препарату, адже на його виготовлення знадобиться приблизно 100-150 млн гривень. 

Loading...