В Україні розгортають пункти обігріву: Йде значне погіршення погоди

В Україні починають діяти пункти обігріву Фото з відкритих джерел

На період снігопадів посилено працюватиме снігоприбиральна техніка

По всій території України через різке похолодання буде розгорнута мережа пунктів обігріву. Про це йдеться на сайті уряду.

"За рішенням Комісії обласні та Київська міська держадміністрації за участю органів місцевого самоврядування мають розгорнути на період значного зниження температури (від -10 градусів і нижче) в населених пунктах мережу пунктів обігріву і забезпечити їх продуктами харчування, одноразовим посудом, паливом та іншими предметами першої необхідності", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, відповідне рішення прийняли через погіршення погодних умов з 13 по 17 січня.

Також відбуватимуться заходи із надання допомоги незахищеним верствам населення, щоб уникнути їхнього обмороження.

В уряді закликали відповідні структури слідкувати за електро-, тепло- та газопостачанням населених пунктів та потенційно небезпечних об’єктів. У разі виникнення аварії через негоду, неполадки мають усунути якнайшвидше.

При цьому додається, що особливу увагу варто звернути на забезпечення безперешкодного руху транспорту, вчасно очищуючи дороги.

"Також в областях, де очікуються інтенсивні опади, потрібно вивести снігоочисну та посипочну техніку на найскладніші ділянки доріг, привести в готовність таку техніку для взаємодії із суміжними регіонами, де прогнозуються сильні снігопади", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Ожеледиця й снігопади в Україні: Як водіям та пішоходам безпечно перебувати на дорозі

Раніше повідомлялося, що сьогодні в Україні очікують дощ та сніг, температура повітря опуститься до 8 градусів морозу. Сніжитиме переважно у північних та західних регіонах.

Loading...