В Україні пройдуть сильні дощі, можливі затоплення, - ДСНС

Фото з відкритих джерел

Рівень води на окремих ділянках підніметься до 2 метрів, очікується мiсцями початкове затоплення сільськогосподарських угідь

На вихідних, 30 і 31 травня, в Україні пройдуть сильні дощі, які можуть спричинити підняття рівня води у річках та початкове затоплення сільськогосподарських угідь. Про це повідомляє пресслужба ДСНС. 

Так, за даними УкрГідрометцентру, у суботу 30 травня, сильні дощі очікуються у східних регіонах України, а також у північних та західних районах Київської області. Вдень опади спрогнозували у Волинській, Рівненській та північних областях. У неділю, 31 травня, значні дощі накриють західні регіони країни. 

У зв'язку із сильними опадами з 30 травня по 1 червня на рiчках басейну Прип’ятi очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,1-0,5 м над рiвнями на 08 годину 29 травня, без негативних наслідків.

Новини за темою: У Києві оголосили І рівень небезпечності через посилення дощу

Крім цього, з 31 травня по 1 червня на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.) очiкується підвищення рівнів води на 0,5 - 1,5 м, на окремих дiлянках до 2 м (над рiвнями на 8 годину 29 травня). Очікується мiсцями початкове затоплення заплав та сільськогосподарських угідь.

Новини за темою: Синоптики попереджають українців про сильні дощі та підняття рівня води в річках

За даними ДСНС, можливе формування значного мiсцевого, схилового стоку.

Нагадаємо, цього тижня синоптики попередили про новий циклон, який насувається на території України. У зв'язку з цим очікуються сильні дощі, грози та пориви вітру. 

Loading...