В Україні продовжують випробовувати "Вільху" і створять нові снаряди для "Градів" і "Ураганів"

Ракетна установка "Вільха-М"

Фото з відкритих джерел

За словами заступника, високоточна система "Вільха-М" має дальність пуску до 120 км

В Україні тривають випробування вітчизняного ракетного комплексу залпового вогню "Вільха-М". Про це заявив заступник міністра оборони України Олександр Миронюк, передає "Інтерфакс-Україна".

За словами заступника, високоточна система "Вільха-М" має дальність пуску до 120 км. У разі позитивних результатів випробування, почнеться серійна закупівля.

Він також повідомив, що наразі фахівці підприємства КБ "Південне" працюють над створенням нових реактивних снарядів калібру 122 мм "Тайфун-1" для реактивних систем залпового вогню "Град" і калібру 220 мм "Тайфун-2" для РСЗВ "Ураган".

"Раніше в Україні не виготовлялися реактивні снаряди навіть старих зразків до цих РСЗВ. Нові снаряди повинні мати суттєво збільшену дальність дії у порівнянні з радянськими зразками - щодо "Тайфун-1" це 40 км проти 20 км - при збережені потенціалу бойової частини. Підтвердження цих параметрів на випробуваннях ми чекаємо від розробників вже цього року", - сказав Миронюк.

Заступник міністра оборони підкреслив, що береговий ракетний комплекс "Нептун" пройшов всі випробування та прийнятий на озброєння ЗСУ. У міністерстві зацікавлені в якнайшвидшому його отриманні та стверджують, що мають відповідні кошти на їх придбання.

Новини за темою: В Україні випробували зенітні керовані ракети С-300В1 і Вільха-М. Фото

Нагадаємо, раніше командувач ВМС ЗСУ Олексій Неїжпапа повідомляв, що найближчим часом військово-морські сили України сформують дивізіони берегового комплексу крилатих ракет наземного базування РК-360МЦ "Нептун" та у 2021 році поставлять його на чергування. 

Loading...