В Україні поновили виплати лікарняних й декретних

Фото з відкритих джерел

Раніше виплати було заблоковано через незаконні дії приватного нотаріуса

Фонд соціального страхування України відновив фінансування матеріального забезпечення застрахованим особам, страхових виплат та соціальних послуг потерпілим на виробництві. Про це повідомила пресслужба Фонду.

Зазначається, що раніше виплати було заблоковано через незаконні дії приватного нотаріуса.

"Здійснено фінансування лікарняних, декретних, страхових виплат потерпілим на виробництві та одноразових допомог членам сімей медичних працівників, які померли від COVID-19, витрат на медичну та соціальну допомогу на загальну суму 686,9 млн гривень", - йдеться в повідомленні.

У Фонді зауважили, що відповідно до наказу Мін’юсту від 11.09.2020 № 3151/5 скасовано незаконні реєстраційні дії приватного нотаріуса із Дніпропетровської області та внесено зміни у державний реєстр юридичних осіб щодо керівника виконавчої дирекції.

Новини за темою: Мінфін: Скорочення витрат на соцвиплати немає у держбюджеті-2021

Зазначимо, 11 вересня стало відомо, що ФССУ був вимушений заморозити виплати лікарняних й декретних, оскільки приватний нотаріус з Дніпропетровщини здійснив незаконну реєстраційну дію у державному реєстрі юридичних осіб. Це призвело до заборгованості виплат на понад 500 млн гривень.

Loading...