В Україні понад 500 класів перебувають на самоізоляції, а 37 шкіл - на дистанційному навчанні, - Шмигаль

Фото з відкритих джерел

Випадки коронавірусу виявили у майже 300 учителів

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що наразі в країні 501 клас перебуває на самоізоляції, а 37 закладів середньої освіти – на дистанційному навчанні. Про це він розповів під час селекторної наради під керівництвом Володимира Зеленського, повідомляє Офіс президента.

За словами очільника Кабміну, за минулу добу захворіло 40 учнів і 32 вчителі, а з початку нового навчального року лабораторно підтверджено 273 випадки коронавірусної хвороби серед учнів і 296 – серед учителів.

Новини за темою: Школи та дитсадки працюють попри заборону: Яка ситуація в містах червоної зони

"Ми вже говорили з вами про те, що в деяких школах бракує масок. Ви сказали, що гроші у регіонах є, але для їхнього використання Кабінет Міністрів має запропонувати законодавчі зміни. Знаю, що на місцях є понад три мільярди гривень, які можна витратити. Чи ви зробили все необхідне, щоб забезпечити наші школи засобами індивідуального захисту? Це надзвичайно важливо сьогодні", - зауважив Зеленський до прем'єра.

Водночас Шмигаль зазначив, що уряд уже запропонував парламенту проголосувати законопроєкт № 3991, який вносить зміни до бюджету, і, серед іншого, дає змогу використовувати кошти місцевих бюджетів на закупівлю засобів індивідуального захисту.

Новини за темою: У разі смерті учня від COVID-19 директору школи загрожує до 5 років в'язниці, - МОН

Нагадаємо, станом на ранок 14 вересня в Україні лабораторно підтверджено 156 797 випадків коронавірусної інфекції.

Loading...