В Україні планують вносити електронний цифровий підпис у паспорт

Нововведення можуть запровадити для паспортів із безконтактним носієм

Закордонний паспорт. Фото: Соколовська Інна/УНІАН

Кабінет міністрів схвалив проєкт постанови про внесення електронного цифрового підпису в паспорт громадянина України. Про це повідомив заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань молоді та спорту Василь Мокан у Фейсбук.

Зазначається, що зміни стосуватимуться власників паспортів із безконтактним носієм. "Кабмін схвалив проєкт постанови, яким пропонується внести зміни до Порядку внесення засобів електронного цифрового підпису до безконтактного електронного носія, що міститься у паспорті громадянина України, та надавати послуги електронного цифрового підпису з використанням паспорту громадянина України з імплантованим безконтактним носієм", – йдеться в дописі.

Крім того, парламентар повідомив про ухвалення проєкту постанови, яка має забезпечити можливість пред'являти та застосовувати відображення в електронному вигляді повної або часткової інформації, яка міститься в ID-картці та паспорті для виїзду за кордон.

Новини за темою: Українців зобов'яжуть перейти на ID-картки: Плюси і мінуси пластику

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України розширив можливості електронних закордонного паспорта та ID-картки. Відповідне рішення дозволить використовувати інформацію з додатку "Дія" у поштових відділеннях, банках і торгових мережах.

Loading...