В Україні планують страхувати вчителів і дітей від коронавірусу

Страхувати планують осіб, які перебувають у групі ризику

Сергій Шкарлет Lb.ua

Міністерство освіти та науки України має намір підписати меморандум зі страховими компаніями, щоб застрахувати вчителів пенсійного віку та учнів від зараження коронавірусом, адже вони перебувають у групі ризику. Про це заявив виконувач обов’язків міністра освіти та науки Сергій Шкарлет в ефірі програми "Право на владу", повідомляє "РБК-Україна"

За його словами, наразі у МОЗ розглядають пропозицію з групи першої сімки страхових компаній України щодо можливості підписання меморандуму з Міністерством освіти та науки. Зазначається, що програми страхування планують підписати не тільки для вчителів-пенсіонерів, але й для дітей. 

"Я сподіваюсь, що ми найближчим часом вийдемо на якийсь меморандум і співпрацю, який буде корисним і вчителям, і державі, і буде певним чином моделювати ситуацію певного захисту", - заявив Шкарлет. 

Новини за темою: Навчання в умовах карантину: Що чекає школярів у нинішньому навчальному році

Нагадаємо, напередодні у Кабміні заявили, що українські навчальні заклади вибірково перевірять на дотримання протиепідемічних заходів у період карантину через коронавірус COVID-19. Перевірки проведуть у п'яти школах кожної області. Loading...