В Україні планують робити до 25 тис. ПЛР-тестів на добу вже у вересні

Наразі в Україні не вистачає обладнання та спеціалістів

Кількість хворих зростає

Wikimedia Commons

Міністерство охорони здоров’я планує у вересні збільшити кількість тестувань на COVID-19 до 25 тисяч ПЛР-тестів на добу. Про це заявив міністр МОЗ Максим Степанов на брифінгу під час робочої поїздки до Львова.

За словами міністра, коли він очолив відомство, в Україні робили 200 тестів на добу, проте ситуація покращилася. "Завдання, яке поставлено, – щоб ми вийшли на 25 тисяч тестувань на добу вже у вересні. У нас є затверджені алгоритми, щоб людям, у яких є симптоматика на коронавірусну хворобу, максимально швидко робили тести, без зволікань", – повідомив Степанов.

Зазначається, що міністерство розробило алгоритм, як проводити тестування особам, які контактували з хворими на COVID-19. Проте, міністр додав, що наразі можуть виникати затримки у тестуванні можуть через нестачу устаткування та спеціалісти, які роблять тест.

Новини за темою: У МОЗ пояснили, як потрапити з "зеленої" до "червоної" зони

Нагадаємо, сьогодні, 6 серпня, в Міністерстві охорони здоров'я заявили, що в 10 областях України можуть посилити карантин. Нині показникам МОЗ щодо захворюваності на COVID-19 не відповідають Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Одеська, Рівненська, Харківська, Хмельницька та Чернігівська області.

Loading...