live

В Україні за тиждень підтвердили 10 випадків смертей від грипу

Фото з відкритих джерел

61,3 відсотка хворих на грип становлять діти

За минулий тиждень (17 лютого-23 лютого) в Україні від грипу померло 10 пацієнтів, а ще 217 459 осіб заразилися. Про це свідчать дані на сайті МОЗ.
 
Як зазначається, приблизно 61,3 відсотка хворих на грип становлять діти.
 
"Інтенсивний показник захворюваності склав 568,7 на 100 000 населення, що на 19,3 % більше епідемічного порога по Україні", - йдеться у повідомленні МОЗ.
 
Так, за тиждень було підтверджено десять випадків смерті, спричинених ускладненнями грипу. А усього з початку епідемічного сезону від недуги померло 48 осіб, жодна з яких не мала відповідних щеплень.
 
Також протягом минулого тижня щеплення отримали 225 осіб, а від початку епідемічного сезону загалом було вакциновано 237 345 громадян.
 
За попередніми даними неепідемічний рівень активності грипу та ГРВІ наразі зберігається у Харківській, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій областях та в місті Київ. Натомість в усіх інших областях України зареєстрована епідемічна активність різної інтенсивності.
 
Нагадаємо, нещодавно у зв’язку з тим, що захворюваність на грип та ГРВІ в Україні перевищила епідемічний поріг на 55,6%, міністерство охорони здоров'я дало низку порад з профілактики застудних захворювань.
Loading...