В Україні оновили механізм надання допомоги хворим з підозрою на COVID-19

МОЗ оновив механізм надання допомоги пацієнту з підозрою на COVID-19

Фото з відкритих джерел

До встановлення кінцевого діагнозу пацієнту рекомендовано перебувати на самоізоляції

Міністерство охорони здоров'я оновило механізм надання медичної допомоги хворим з підозрою на коронавірусну хворобу COVID-19. Оновлену схему оприлюднено на офіційній Facebook-сторінці МОЗу. 

Так, у разі виявлення перших симптомів хвороби необхідно звернутися до сімейного лікаря. Після цього медик проконсультує пацієнта по телефону та визначить, чи потрібна госпіталізація. У разі необхідності лікар може приїхати до хворого. 

Далі після виклику мобільна бригада візьме у хворого зразки тесту на коронавірус. У разі підтвердження COVID-19 передбачено надання меддопомоги зараженому.

Зауважимо, з моменту звернення до лікаря і до моменту отримання результату тесту на коронавірус хворий повинен перебувати на самоізоляції. 

МОЗ

До слова, якщо хворий не підписав декларацію з сімейним лікарем, він може звернутися на обласну гарячу лінію з питань коронавірусу, де йому нададуть допомогу. 

Новини за темою: У ВООЗ заявили про пріоритетність вакцинації від COVID-19 для окремих груп населення

Нагадаємо, в Україні протягом минулої доби, 5 вересня, виявили 2 107 нових випадків коронавірусу COVID-19, 35 осіб померли від ускладнень, а 578 пацієнтів одужали. Наразі найбільше хворих спостерігається у західних регіонах країни. 

Loading...