В Україні оголосили учасників нацвідбору на "Оскар"

Oscar Фото з відкритих джерел

За участь у номінації "Міжнародний повнометражний фільм" змагаються "Атлантида", "Мої думки тихі" та "Земля блакитна, ніби апельсин"

Український Оскарівський комітет оголосив учасників національного відбору на здобуття премії "Оскар". Про це повідомляє пресслужба Держкіно.

"Український Оскарівський комітет завершив приймання заявок для участі національних фільмів у відборі на висування фільму на премію "Оскар" Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії "Міжнародний повнометражний фільм" від України. Цього року в національному відборі беруть участь три фільми, й усі вони створені за підтримки Державного агентства України з питань кіно", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у відборі беруть участь:

  • Драма "Атлантида" - режисера Валентина Васяновича
    Стрічка розповідає про майбутню перемогу України над Росією. Події фільму відбуваються у 2025 році. З моменту закінчення війни пройшов рік, територія Донбасу визнана непридатною для проживання, а навколишнє середовище настільки спустошене, що зміни здаються неможливими. Проте на тлі спустошення народжується нове кохання.
  • Лірична комедія "Мої думки тихі" - режисера Антоніо Лукіча
    Зазнавши безліч невдач в роботі та особистому житті, молодий звукорежисер-фрілансер Вадим отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити "незручну Україну" та вирушити в "привабливу Канаду", подалі від проблем. Однак все виявляється набагато складніше, коли головним супутником у новій роботі виявляється найменш підхожа для цього людина – мама Вадима.
  • Документальна стрічка "Земля блакитна, ніби апельсин" - режисера Ірини Цілик
    Воєнні дії на сході України тривають шостий рік. Обстріли у Красногорівці, де живуть мати-одиначка Ганна та її четверо дітей, не припиняються. Але поки зовнішній світ складається з вибухів та хаосу, дім героїв повен життя і світла. Мама й діти мають різні захоплення, грають на музичних інструментах і, що найцікавіше, знімають самотужки фільми про своє життя під час війни.

Зазначимо, 93-тя церемонія вручення премії "Оскар" за досягнення у галузі кінематографа за 2019 рік відбудеться 25 квітня 2021 року в Лос-Анджелесі.

Новини за темою: Стать, гендер, раса: Організатори "Оскара" ввели нові критерії відбору фільмів

Нагадаємо, Польща першою з усіх країн світу вибрала фільм, який представлятиме країну в номінації "Найкращий іноземний фільм" на премії "Оскар". Країну представить комедійна драма Малгожати Шумовської "Ніколи більше не буде снігу" (Never Gonna Snow Again), інша назва "Дивовижний Женя", яка розповідає, як головний герой, виїхавши з України, почав працювати в Польщі масажистом. Під час сеансів Женя зближується зі своїми багатими клієнтами та стає для них кимось на кшталт гуру.

Loading...