В Україні одна область готова до послаблення карантину, - МОЗ

Фото з відкритих джерел

Майже в усіх регіонах перевищений показник захворюваності на 100 тисяч населення за останні 14 днів

В Україні станом на 30 вересня до послаблення карантину готова Кіровоградська область, яка відповідає встановленим критеріям Міністерства охорони здоров'я. Про це повідомляє пресслужба МОЗ. 

Так, за даними міністерства, у Кіровоградській області не перевищені показники за всіма трьома критеріями: заповнюваність місць в лікарнях, рівень захворюваності коронавірусом за 14 днів і охоплення тестуваннями на COVID-19.

Тоді як в інших регіонах України перевищений показник захворюваності на 100 тисяч населення за останні 14 днів. Зауважимо, в середньому в країні цей показник становить 121,6 при нормі в 40 випадків захворювання.

У Києві цей критерій становить 158,8. Найменший наразі в Кіровоградській області - 18,7.

До слова, станом на ранок 30 вересня в Україні 208 959 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 4 129 летальних, 92 360 пацієнтів одужало. Найбільш зараженими регіонами залишаються Київ та Львівська область.

Новини за темою: Кабмін не планує вносити зміни у режим роботи громадського транспорту на час карантину, - Степанов

Нагадаємо, напередодні в Україні до послаблення були готові дві області - Кіровоградська та Херсонська. Однак, станом на 30 вересня у Херсонській області показник захворюваності на 100 тисяч населення за останні 14 днів перевищив допустиму норму. 

ZIK

Loading...