В Україні очікується чотири штами грипу у 2020 році, - РНБО

Олексій Данілов УНІАН

У РНБО не виключають, що цьогоріч найбільше хворих буде серед дітей

Голова Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що в Україні у 2020 році очікується чотири штами грипу. В зв'язку цим необхідно терміново підготувати лікарні до приймання дітей. Про це повідомляє пресслужба РНБО. 

Так, за словами Данілова, в останні роки у лікарнях з діагнозом "грип" перебували приблизно 280 тисяч осіб. Серед них 65 відсотків становили діти. Тоді як цього року, крім сезонного зростання кількості хворих на грип, в Україні може збільшуватися кількість хворих на коронавірус COVID-19. 

Новини за темою: Кількість ліжок для хворих на COVID-19 можна максимум збільшити на 52 тисячі, - Степанов

У зв'язку з цим в РНБО заявили про необхідність забезпечення лікарень достатньою кількістю дитячих ліжок. Крім цього, Данілов наголосив на потребі терміново забезпечити надійну роботу апаратів ШВЛ в умовах низьких температур.

Нагадаємо, нещодавно у Міністерстві охорони здоров'я наголосили на необхідності масової вакцинації громадян від грипу для уникнення поєднання хвороби з коронавірусом COVID-19.

За даними МОЗ, в аптеки України вже надійшла перша партія вакцини проти грипу, а найближчим часов ще два препарати надійдуть у продаж.

Loading...