live

В Україні не зафіксовано жодного випадку коронавірусу, - МОЗ

Фото з відкритих джерел

У світі зареєстровано 7783 підтверджених лабораторно випадків коронавірусної інфекції 2019-nCoV

В Україні жодного випадку нової коронавірусної інфекції не було зареєстровано.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України в Facebook.

"Станом на ранок 30 січня 2020 року, у світі зареєстровано 7783 підтверджених лабораторно випадків коронавірусної інфекції 2019-nCoV, у тому числі 170 смертельних випадків. Окрім Китаю зафіксовано випадки захворювання у 17 країнах світу. В Україні жодного випадку нової коронавірусної інфекції не зареєстровано", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Коронавірус: У провінції Хубей та місті Ухань перебуває 51 українець

Зазначається, що 30 січня генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я повторно скликає Комітет з надзвичайних ситуацій у сфері громадського здоров’я для перегляду оцінки ризику поширення нової коронавірусної інфекції та надання рекомендацій для реагування. Відповідно до Міжнародних медико-санітарних правил комітет може рекомендувати країнам закрити авіасполучення з Китаєм.

Раніше ВООЗ не пропонував обмежувати міжнародне сполучення з країнами, де фіксувалися випадки.

Також, як повідомляє МОЗ, сьогодні відбудеться чергове засідання оперативного штабу щодо недопущення занесення і поширення  територією України випадків захворювань, спричинених новим коронавірусом.

Як відомо, у Китаї за останню добу померли 38 осіб, інфікованих коронавірусом 2019 nCoV. Таким чином, загальне число загиблих від вірусу досягло 170 осіб.

 

Loading...