В Україні найвищий рівень злочинності у Європі. Рейтинг

Україна очолила рейтинг країн із найвищим рівнем злочинності у Європі Фото з відкритих джерел

Індекс злочинності в Україні становить 48,84, а індекс безпеки - 51,16

Україна піднялась у рейтингу країн із найвищим рівнем злочинності у Європі та зайняла першу сходинку. Про це свідчать дані сервісу Numbeo.

Як зазначається, рейтинг України становить 48,84. На другому місці – Швеція (47,43), на третьому – Франція (47,37). Далі йдуть Молдова, Ірландія, Бельгія, Велика Британія та Італія.

Скріншот

Зауважимо, станом на липень 2020 року Україна займає 47 місце за найвищим рівнем злочинності серед країн світу. Трохи вище у списку – Іран, Марокко, Ефіопія і Чилі.

Скріншот

Очолила світовий рейтинг Венесуела (84,36), на другому місці – Папуа-Нова Гвінея (80,04), далі йдуть Південна Африка (77,29) та Афганістан (76,97).

Скріншот

Новини за темою: Щоб підвищити показники: На Дніпропетровщині затримали банду поліцейських, які змушували людей вчиняти злочини

Нагадаємо, нещодавно у МВС повідомили, що протягом 2013-2016 років в Україні було викрадено та втрачено понад 78 тисяч одиниць різної зброї. Зокрема, у першому півріччі 2020 року правоохоронці задокументували 3400 кримінальних правопорушень, пов'язаних з незаконним поводженням зі зброєю, боєприпасами або вибухівкою. 

Також раніше міністр юстиції Денис Малюська заявив, що уряд підтримав ініціативу виплачувати компенсації особам, які постраждали внаслідок насильницьких злочинів: зґвалтування, тяжкі тілесні ушкодження, вбивства близьких родичів.

Loading...