В Україні можуть запровадити вакцинування від грипу в аптеці, – Степанов

Голова МОЗ Максим Степанов

МОЗ

За допомогою такої практики можна було б максимально збільшити кількість людей, які будуть вакциновані проти грипу

Міністерство охорони здоров’я розглядає можливість запровадження в Україні світових трендів вакцинування, щоб була можливість зробити вакцину проти грипу прямо в аптеці.

Про це в ефірі ток-шоу "Ми всі – українці!" на телеканалі ZIK заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Максим Степанов наголосив, що позиція МОЗ стосовно вакцинування від грипу є однозначною і полягає, зважаючи на пандемію коронавірусу, в наступному: українці повинні максимально робити щеплення проти грипу.

За його словами, наразі є чотири виробники, які мають сертифікати ВООЗ, і, які вже почали завозити на територію України вакцину.

Також Степанов зазначив, що Кабінет Міністрів прийняв постанову, яка дозволить закупити за державні кошти 1,4 млн вакцин для вакцинації груп ризику – медичних працівників, працівників  освіти, Нацполіції, Нацгвардії та Держприкордонслужби.

Окрім цього у планах МОЗ, за словами Степнова, – запровадити в Україні європейські стандарти вакцинування.

"Ми зараз розглядаємо таку можливість, щоб запровадити європейські, деякі світові тренди. Наприклад, у Сполучених Штатах Америки, в деяких європейських країнах можливо зробити вакцинацію прямо в аптеці, щоб ми максимально могли збільшити кількість людей, які будуть вакциновані проти грипу", – заявив Максим Степанов.

Новини за темою: В Україну йде епідсезон грипу: Як не переплутати з коронавірусом і навіщо вакцинуватися

Нагадаємо, головний санітарний лікар України, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко наголосив на необхідності масової вакцинації громадян від грипу для уникнення поєднання хвороби з коронавірусом COVID-19.

 

Loading...