В Україні можуть ввести "карантин вихідного дня"

Голова парламентського комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, член фракції партії "Слуга народу" Михайло Радуцький Фото з відкритих джерел

Радуцький буде рекомендувати президенту перевести школи і ВНЗ на дистанційне навчання

Народний депутат України від фракції "Слуга народу" Михайло Радуцький запропонував ввести "карантин вихідного дня", у який українці повинні будуть сидіти вдома. Відповідну заяву він зробив в ефірі програми "Право на владу".

"Жорсткий карантин ми не можемо ввести сьогодні. Ми це розуміємо. Але ми можемо ввести карантин вихідного дня. Це коли родина у вихідний день лишається у себе в родині. Нікуди не їздить: ні в ресторани, ні на концерти в Харків. Це можна витримати, це не закриття підприємств, це не зупинка", - сказав Радуцький.

Нардеп також зазначив, що Всесвітня організація охорони здоров'я змінила критерії карантинного зонування. Тому в суботу на нараді у президента будуть обговорювати введення сучасних критеріїв.

Разом з тим Радуцький буде рекомендувати президенту перевести школи і ВНЗ на дистанційне навчання, щоб зупинити зростання захворюваності на коронавірус.

Новини за темою: Друга хвиля COVID-19: У Франції закривають бари та ресторани

Нагадаємо, станом на ранок 9 жовтня кількість хворих на коронавірус в Україні становить 250 538 людей, за минулу добу виявили рекордно велику кількість нових випадків COVID-19 - 5 804. Згідно з повідомленням, за минулу добу від ускладнень померли 89 осіб, змогли одужати 2417 пацієнтів.

Loading...