В Україні можуть ввести "інтелектуальний локдаун", - Арахамія

Давид Арахамія Фото з відкритих джерел

Наразі можливість введення такого карантину розглядають в уряді

В Україні можуть ввести так званий інтелектуальний локдаун, який буде враховувати епідеміологічну ситуацію в кожному регіоні при встановленні певних обмежень. Про це повідомив глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі телеканалу "Україна 24". 

Як зазначається, наразі можливість введення такого карантину вивчають в Кабінеті міністрів. 

"Імовірність повного локдауна 90%. Є шанси, що нам пощастить, але поки виглядає так, що ймовірність дуже висока. Тепер питання, як його правильно запровадити і в якому форматі. Уряд заявляє про певний інтелектуальний локдаун. Тобто, не той повний локдаун, який був навесні, а такий... скоригований щодо реалій в кожному регіоні, зокрема громадський транспорт і т.д.", - пояснив Арахамія.

Новини за темою: МОЗ назвало області з найвищим показником захворюваності на COVID-19

Однак, на думку нардепа, жорсткі обмеження потрібно запроваджувати у період новорічних свят, коли "і так 90% підприємств не працюють".

"І тоді, якщо робити повний локдаун, то в цей час втрати для економіки будуть мінімальні. Постраждає найбільше сфера обслуговування і сфера розваг, але інші підприємства постраждають в меншій мірі", - додав він. 

Новини за темою: Україна увійшла в десятку країн Європи з найбільшою кількістю хворих на COVID-19

На  думку політика, можливі варіанти запровадження локдауна в Україні - з 1 січня або з 25 чи 26 грудня.

Нагадаємо, нещодавно Давид Арахамія заявив, що Верховна Рада України може відкоригувати "карантин вихідного дня", якщо запроваджені обмеження не допомогли уповільнити поширення коронавірусу COVID-19.

Loading...