В Україні можуть скасувати ЗНО, - освітній омбудсмен

Перший освітній омбудсмен України Сергій Горбачов Фото з відкритих джерел

За словами омбудсмена, скасування ЗНО може спричинити корупцію в освітній сфері

Перший освітній омбудсмен України Сергій Горбачов заявив, що ЗНО в Україні може бути скасоване, однак остаточне рішення ще не ухвалено. Про це він 12 червня повідомив у Facebook.

"Протягом години я отримав інформацію відразу з трьох незалежних джерел, що у високих владних структурах готуються документи про скасування ЗНО взагалі. Інформація надійшла від людей, яких я давно знаю і яким довіряю, хоча поки що не підтверджена офіційно", – зазначив  освітній омбудсмен. 

Так, Горбачов наголосив, що скасування ЗНО в Україні може спричинити корупцію в освітній сфері, а також "більшу "втечу розумних" до закордонних університетів".

Новини за темою: На ЗНО можуть пускати з підвищеною температурою: У МОН назвали умови

"Як освітній омбудсмен вважав і вважаю зовнішнє незалежне оцінювання найбільш надійним гарантом права на рівний доступ до вищої освіти. Скасування ЗНО не можна допустити", – додав омбудсмен. 

facebook.com

Новини за темою: Київ пропонує скасувати підсумкову атестацію у формі ЗНО

Нагадаємо, раніше в.о. міністра освіти і науки України Любомира Мандзій повідомляла, що Зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться з 25 червня до 17 липня.

Однак, абітурієнти з тимчасово окупованого Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей можуть вступити до українських Вищих навчальних закладів без ЗНО.Loading...