В Україні можуть продовжити карантин до 14 серпня, - ЗМІ

Фото з відкритих джерел

Планують продовжити ті карантинні обмеження, які показали свою ефективність

У Міністерстві охорони здоров'я можуть продовжити дію карантинних обмежень в країні ще на два тижні  - до 14 серпня. Про це повідомляє "Сьогодні" з посиланням на власні джерела у відомстві. 

"Зараз триває дискусія про продовження карантину і про те, в якому вигляді його продовжувати. З більшою часткою ймовірності карантин буде продовжений після 31 липня. Продовжені будуть ті карантинні заходи, які показали свою ефективність. Ті, які виявилися неефективними, будуть скасовані", – розповіли в МОЗ.

Новини за темою: У Львівській області послабили карантин: Що запрацює

Як зазначають джерела у відомстві, ефективними виявилися: дотримання соціальної дистанції, обмежувальні заходи, що стосуються транспорту, зокрема і його обробка. Ці вимоги універсальні для всіх областей, незалежно від рівня захворюваності.

Окрім цього, джерело уточнило, якщо ситуація в певному регіоні буде погіршуватися, то насамперед буде припинена діяльність стадіонів, спортзалів.

Новини за темою: Понад 80 мільйонерів просять збільшити їм податки, аби в урядів були гроші на боротьбу з коронавірусом

Також в МОЗ розповіли, що сумарне співвідношення нових випадків одного тижня до іншого – на межі контрольованої ситуації.

"Ще немає проєкту постанови, над ним поки триває робота. Але дискусія триває про те, що доцільно встановити карантин на 2 тижні, оскільки у COVID-19 такий строк інкубаційного періоду", – уточнило джерело.

Новини за темою: У Чернівцях послабили карантин: Що віднині дозволено

Нагадаємо, станом на ранок вівторка, 14 липня, в Україні зафіксовано 54 771 випадок коронавірусної хвороби COVID-19.Loading...