В Україні можуть повернути жорсткий карантин: Зеленський назвав, за якої умови

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з релігійними представниками Офіс президента

Критичною ситуація стане, коли буде від 9,5 тисяч щоденних заражень на коронавірус

Жорсткий карантин в Україні буде введено при захворюваності на коронавірус у понад 9,5 тис. випадків на добу. Однак, тоді дуже постраждає економіка, заявив президент України Володимир Зеленський на зустрічі з релігійними представниками, передає пресслужба Офісу президента.

"Критичною для медичної системи України ситуація стане, коли буде від 9,5 тисяч щоденних заражень на коронавірус. Якщо матимемо понад 9,5 тисяч інфікованих щодоби, ми будемо змушені запроваджувати жорсткий карантин. Але тоді зупиниться економіка нашої країни й буде дуже складно всім", – наголосив глава держави.

Він також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп в місцях масового скупчення людей.

"Ми можемо знизити кількість заражених і померлих, якщо зменшимо перебування громадян, особливо похилого віку, в місцях масового скупчення людей. Ідеться не лише про церкву, а й про будь-які приміщення та заходи", – додав Зеленський.

Новини за темою: COVID-19 і новий локдаун в Україні: Кількість інфікованих перевищила 5000 за добу

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов виключив можливість введення жорсткого карантину по всій території України та додав, що цього не буде "в жодному разі". Зокрема, поширення хвороби планують стримувати різними обмежувальними заходами.

Loading...