В Україні хочуть створити штаб з боротьби проти COVID-19 на чолі з Зеленським

Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Парламентарі розглянуть постанову у вівторок, 20 жовтня

В Україні можуть створити штаб по боротьбі з коронавірусом COVID-19 на чолі з президентом країни Володимиром Зеленським. Відповідний проєкт постанови №4228 внесли до Верховної Ради, передає пресслужба парламенту.

Як зазначається, у ході погоджувальної ради парламентарі домовилися розглянути документ у вівторок, 20 жовтня.

Відповідний документ передбачає:

  • створення очолюваного президентом штабу боротьби з вірусом;
  • масове тестування на коронавірус;
  • збільшення потужностей лабораторій;
  • перепрофілювання лікарень під відділення для лікування коронавірусу.

Крім того, планується ввести в дію єдину всеукраїнську багатоканальну телефонну лінію для українців, які мають симптоми або хворіють на коронавірусну хворобу, для проведення безкоштовного тестування та надання невідкладної допомоги.

Також хочуть створити, за регіональним розподілом, необхідну кількість мобільних бригад для забору у пацієнтів біологічного матеріалу за місцем проживання та його транспортування у лабораторію.

Новини за темою: Послання Зеленського, виступ Степанова та постанова про COVID-19: Стало відомо, чим займеться Рада на засіданні 20 жовтня

Нагадаємо, станом на ранок 19 жовтня в Україні зафіксовано 303 638 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, протягом останньої доби було підтверджено 4766 нових випадків, 66 людей померли, 1112 осіб подолали хворобу.

До слова, в.о. директора Центру громадського здоров'я Ігор Кузін заявив, що пік пандемії коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні очікується наприкінці листопада.Loading...