В Україні хочуть робити 30 тис. ПЛР-тестів на добу

Збільшити кількість тестуваня планують до середини вересня

Глава МОЗ Максим Степанов Фото з відкритих джерел

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що до 15 вересня в Україні планують проводити 30 тис. ПЛР-тестів на добу. Про це чиновник повідомив під час наради з керівниками структурних підрозділів охорони здоров’я ОДА, передає пресслужба МОЗ у Фейсбук.

За словами міністра, в Україні реально проводити таку кількість тестувань на COVID-19. "У нас є завдання до 15 вересня вийти на рівень 30 тисяч проведених ПЛР-тестів на добу. Сьогодні лабораторні потужності дозволяють нам це робити", – наголосив очільник МОЗ.

Крім того, Степанов наголосив, що в кожній області терміново треба налагодити алгоритм роботи гарячих ліній, які надаватимуть чіткі відповіді та поради людям щодо їхніх дій у разі появи симптомів хвороби на коронавірус.

Новини за темою: Антимонопольний комітет взявся перевіряти "кусючі" ціни ПЛР-тестування на COVID-19

Нагадаємо, на початку серпня Максим Степанов заявляв, що МОЗ планує у вересні збільшити кількість тестувань на COVID-19 до 25 тисяч ПЛР-тестів на добу. Тоді міністр говорив, що наразі можуть виникати затримки у тестуванні через нестачу устаткування та спеціалістів, які роблять тест.

Loading...