В Україні габаритно-ваговий контроль можуть розширити на пасажирський транспорт, - Криклій

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій Фото з відкритих джерел

Над цим питанням будуть працювати у Мінінфраструктури спільно з нардепами

Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що габаритно-ваговий контроль на українських дорогах може бути розширено на пасажирський транспорт. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна"

"Завжди для всіх комплекси зважування в русі були суто для вантажівок. Водночас зрозуміло, що і в пасажирських перевезеннях також є порушення в перевезенні поза нормою. Оскільки коли в маршрутне таксі або автобус сідає більше людей, ніж допустима технічними параметрами норма, це ті самі ризики. Це - про небезпеку для пасажирів і учасників дорожнього руху. Тому потенціал габаритно-вагового контролю може бути розширено з вантажівок на пасажирські перевезення. І все це має працювати в комплексі, в єдиній системі", - сказав Криклій під час зустрічі "Безпека має значення".

Новини за темою: Криклій присоромив політиків за піар на танкері Delfi

Також він уточнив, що Міністерство інфраструктури ще буде доопрацьовувати це питання спільно з депутатським корпусом.

Окрім цього, міністр зазначив, що до кінця 2020 року на дорогах державного значення буде встановлено ще 50 систем зважування в русі WIM, а до кінця 2021 року - ще 100.

Новини за темою: Мінінфраструктури хоче контролювати контрабанду та дороги через супутники

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури Владислав Криклій анонсував, що вже у вересні цього року можна буде придбати єдиний електронний квиток SmartTicket для поїздів далекого спрямування та метро у Києві.

Loading...