В Україні фіксують різке збільшення кількості пневмоній та госпіталізацій із COVID-19, - Степанов

Максим Степанов МОЗ

Зокрема, за останній місяць кількість пневмоній зросла вдвічі

За останній місяць в Україні майже у 1,5 рази зросла кількість хворих на COVID-19, яких госпіталізували, та майже вдвічі - кількість людей із пневмонією. Про це заявив під час брифінгу міністр охорони здоров'я Максим Степанов. 

За словами Степанова, МОЗ аналізує рівень та динаміку захворюваності, зокрема, від тижня до тижня, щоб ухвалити відповідні рішення. 

"Якщо з 18 по 24 травня – на тому тижні – наприклад, кількість госпіталізованих була 749 осіб за тиждень, то минулого тижня, з 22 по 28 червня, ця кількість складає 1 410… Госпіталізація відбувається виключно тих людей, які перебувають у (стані) середньої важкості або в тяжкому стані перебігу хвороби", - уточнив Степанов.

Новини за темою: У ВООЗ заявили про прискорення пандемії коронавірусу

Окрім цього, він уточнив, що в Україні спостерігається стрімке зростання щодо реєстрації пневмоній.

"Ми тестуємо всіх без виключення, в кого є пневмонія. Якщо з 18 по 24 травня в нас було 2 572 пневмонії, то на минулому тижні цей показник складає 4 705. Тобто це люди, які влітку, у спеку захворіли пневмонією", - зазначив міністр.

Також очільник МОЗ наголосив, що така ситуація ще раз підтверджує, що в країні достатньо швидко поширюється COVID-19. Про це свідчать не тільки цифри щодо кількості хворих, які постійно зростають, але й кількість людей, яких госпіталізують, і кількість людей, у яких є пневмонія.

Новини за темою: Степанов прогнозує спалах COVID-19 після вихідних в Одесі

Нагадаємо, станом на ранок вівторка, 30 червня, в Україні виявили 706 нових випадків інфікування коронавірусом COVID-19

Loading...