В Україні друга хвиля COVID-19 буде наприкінці жовтня – на початку листопада, – епідеміолог

Wikimedia Commons

У цей період циркулюватимуть й інші сезонні інфекції, каже медик

В Україні друга хвиля коронавірусної інфекції COVID-19 буде наприкінці жовтня – на початку листопада.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив епідеміолог Андрій Александрін.

Епідеміолог спрогнозував: "Друга хвиля у нас буде восени. Це буде кінець жовтня – початок листопада. Вона буде посилюватися якраз, коли будуть інші гострі респіраторні захворювання, сезонний грип, аденовірусна інфекція, риновірусна інфекція. І це буде ускладнювати як диференційну діагностику для постановки діагнозу серед медичного персоналу, так і буде впливати на панічні настрої серед всього населення. Тому ситуація буде тільки погіршуватися щодо COVID-19".

Новини за темою: У заступників голови Київської ОДА підтвердили коронавірус

"Єдине, ми не будемо втомлюватися повторювати, що завдання держави – це не закривати, не зупиняти життя на карантин, а потрібно брати на себе відповідальність і відпрацьовувати, впроваджувати програми з інфекційної безпеки", – наголосив Андрій Александрін.

Нагадаємо, станом на ранок 30 липня в Україні зафіксовано 68 794 випадки коронавірусної хвороби COVID-19.

Як повідомляли, представники Всесвітньої організації охорони здоров'я та органів із питань громадського здоров'я кількох країн Європи вважають, що молодь нині є головним поширювачем коронавірусу. Так, у Нідерландах виявили, що серед людей молодшого віку вірус поширюється швидше, ніж серед старших.

Loading...