В Україні добудували та спустили на воду найбільшу баржу. Фото

Довжина судна становить майже 128 метрів

В Ізмаїлі Одеської області добудували й спустили на воду найбільшу в Україні баржу D-6000. Про це повідомляє пресслужба ТОВ СП "Дунайсудносервіс" у Фейсбук.

Зазначається, що судно спустили на воду вчора, 29 вересня. 128-метрова баржа призначена для Світловодського річкового терміналу. Як повідомляють розробники, це найбільша баржа, побудована в історії незалежної України.

Відомо, що довжина баржі типу "річка-море" становить 127,6 м, ширина – 16,3 м, осадка – 3,8 м. Раніше її вже спустили на воду, але після цього фахівці виконали добудівні роботи. Зокрема, вони встановили люки, нанесли фірмову символіку власника судна і фарбування всередині трюмів.

Нагадаємо, не так давно з узбережжя Одеси прибрали танкер Delfi, який затонув біля місцевого пляжу. Судно зірвало з якоря ще в листопаді минулого року.

Новини за темою: У порту "Південний" буксир протаранив корабель з тоннами аміаку

Раніше повідомлялося, що в Київ прибула баржа з херсонськими кавунами. Тоді до столиці України відправили 300 тонн кавунів, які мають спеціальні наклейка з QR-кодом, за якою можна дізнатися цікаві факти про Херсон та область.

Loading...