live

В Україні буде посилено карантинні заходи в умовах епідемії COVID-19, - МОЗ

Нові обмеження стосуватимуться транспорту, самоізоляції та обсервації

Фото з відкритих джерел

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що в Україні буде посилено карантинні заходи, щоб уберегти українців від коронавірусу. Про це повідомляє пресслужба МОЗ. 

Згідно з повідомленням, нові обмеження будуть застосовуватися щодо транспорту, самоізоляції, а також обсервації. Відповідне рішення було прийняте на засіданні Кабінету міністрів 1 квітня з доопрацюванням до 2 квітня.

"Наші дії спрямовані на те, щоб максимально захистити українців від коронавірусу. Ми хочемо запровадити найефективнішу комбінацію профілактичних немедикаментозних заходів: домашня ізоляція, домашній карантин та соціальне дистанціювання осіб віком від 60 років. Також пропонуємо обмежити відвідування парків та зон відпочинку, забезпечити зупинку громадського транспорту. Разом з цим ми уточнюємо перелік випадків, коли не застосовуються обмеження, передбачені карантинними заходами", - заявив Степанов.

Нагадаємо, станом на 10:00 31 березня кількість хворих на коронавірус в Україні складає 669 осіб, з них 17 - летальні випадки, 10 пацієнтів одужали. 

Loading...