В Україні буде новий спалах COVID-19, якщо до церков прийде десята частина громадян, - МВС

Директор Департаменту комунікації МВС Артем Шевченко Фото з відкритих джерел

Минулого року в релігійних обрядах на Великдень взяли участь близько 7,5 мільйонів громадян

В Україні може статися черговий спалах коронавірусної хвороби COVID-19, якщо цього року до церков прийде хоча б десята частина тих громадян, які, зазвичай, відвідують релігійні установи на Великдень. Про заявив директор Департаменту комунікації МВС Артем Шевченко, повідомляє пресслужба відомства.  

"Щоб цього не сталося ми проводимо переговори з Радами церков і просимо закликати пастви не приходити на службу, а лишатися вдома", - зазначив Шевченко.

У зв'язку з цим на Великдень біля храмів чергуватимуть понад 22 тисячі поліцейських та гвардійців. За словами Шевченка, у випадку, якщо мешканці України все-таки прийдуть до релігійних установ, правоохоронці проводитимуть роз’яснювальну роботу, щоб люди дотримувались особистих заходів безпеки та тримали необхідну дистанцію.

"Якщо не вдасться профілактично достукатися до свідомості громадян, за словами голови Нацполіції Ігоря Клименка, правоохоронці готові вдаватися до більш жорстких заходів – адміністративних покарань", - наголосив директор Департаменту комунікації МВС. 

Нагадаємо, напередодні у Нацполіції заявили, що на Великдень біля храмів Києва чергуватимуть нацгвардійці та поліцейські - вони заступлять на службу біля цих об’єктів з вечора напередодні великого релігійного свята.

Loading...