В Україні 45% громадян не схвалюють дії Зеленського, - опитування

Володимир Зеленський РБК-Україна

У травні дії Зеленського не схвалювали 37% громадян

В Україні дії і заяви президента Володимира Зеленського не схвалюють 45% громадян. Такі дані отримав Київський міжнародний інститут соціології за результатами соцопитувань.

Дії президента станом на червень схвалюють лише 38% громадян, тоді як у травні - 47%.

"Оцінюючи дії органів влади в травні-червні цього року, 38% відповіли, що схвалюють дії і заяви президента Зеленського (у травні – 47%); 45% - не схвалюють (у травні – 37%). Різниця між часткою тих, хто схвалює дії і заяви президента, і часткою тих, хто не схвалює, вперше за останній рік стала вагомою і склала мінус 7 процентних пунктів", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: До парламенту проходять чотири партії, в лідерах "Слуга народу" - 29,7% та "Опозиційна платформа - За життя" – 19,2%, - опитування RTS

Зазначається, що інститут проводив опитування методом телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера. Опитування проходило з 20 по 23 червня 2020 року для дорослого населення віком 18 років і старше. У вибірку не включаються окуповані території. В ході опитування було проведено 2000 інтерв'ю, похибка не перевищує 2,2%.

Loading...