"В туалет пропонували на відро": Заручники розповіли, як до них ставився терорист Кривош

Затримання "луцького терориста" Національна поліція Волинської області

Звільнені заручники переконують, що до них ставилися добре та не погрожували

Заручники, яких у вівторок, 21 липня, терорист Максим Кривош утримував в автобусі в Луцьку, розповіли, як до них ставився зловмисник. Про це йдеться у сюжеті "Першого каналу соціальних новин". 

Так, за словами заручників, чоловік не випускав їх на вулицю, однак ставився до них добре. Зокрема, він не погрожував людям, натомість просив їх поводитися спокійно. 

"Просив тільки спокійно поводитися, щоб ніяких зайвих рухів. Все добре", – розповіла одна із заручниць пані Руслана. 

Крім цього, терорист пропонував людям сходити в туалет на відро, однак з транспорту їх не випускав.

Новини за темою: "Розумний і рішучий": Лучани розповіли про терориста Кривоша і його родину

"Добре до нас ставилися, нічого не скажу. У туалет він нам пропонував на відро, а на вулицю не відпускав", - розповіла звільнена заручниця Наталя Боса.

Зауважимо, конкретних вимог чоловік не висував, а просив державне керівництво визнати себе внутрішніми терористами, а президента України Володимира Зеленського - порекомендувати фільм "Земляни".

Нагадаємо, напередодні у Луцьку чоловік з вибухівкою і зброєю захопив автобус з пасажирами. Пізніше терорист оприлюднив свої вимоги у соціальній мережі Твіттер. Однак, вони не є виразними, а зводяться до загального невдоволення системою.

Як з'ясувалося, терористом виявився Максим Кривош, який приблизно десять років перебував у виправних установах.

Цю справу під особистий контроль взяв президент України Володимир Зеленський, а міністр внутрішніх справ Арсен Аваков екстрено вилетів на Волинь для координації дій по звільненню заручників.

Приблизно о 22:00 у Луцьку розпочався штурм автобуса, в якому знаходилися заручники. Згодом стало відомо, що усіх звільнили, а терориста Максима Кривоша затримали.

Loading...