В Сумській області викрили посадових осіб на розтраті близько 30 млн гривень

Нацполіція Фото з відкритих джерел

Наразі триває слідство

Правоохоронці відкрили кримінальні провадження за фактами розтрати коштів службовими особами кількох державних лісогосподарських підприємств Сумської області, внаслідок чого державі було спричинено майже 30 млн гривень збитків. Про це повідомила пресслужба Офісу Генпрокурора.

За версією слідства, протягом 2019 року службові особи державних лісогосподарських підприємств на території Сумської області з метою штучного формування витрат, пов'язаних з лісозаготівлями та іншими послугами у лісництві, документально відображали оформлення безтоварних операцій по придбанню товарно-матеріальних цінностей, робіт та послуг від підконтрольних підприємців, попри те, що вказані роботи безпосередньо виконувалися штатними працівниками лісових господарств.

Наразі триває слідство.

Новини за темою: Правоохоронці мають провести жорстке розслідування: Ярославський про відпустку працівників НАН, які розробили тест на коронавірус

Нагадаємо, напередодні столичні правоохоронці викрили злочинну схему щодо розкрадання коштів, які були виділені у 2017 році на фінансування бюджетної програми "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям".

Loading...