У РНБО назвали терміни вакцинації українців проти COVID-19

Фото з відкритих джерел

Рада нацбезпеки розраховує завершити масову вакцинацію до кінця 2021 року

У Раді національної безпеки і оборони України планують завершити масову вакцинацію населення проти коронавірусу до кінця 2021 року та розраховують зробити щеплення максимальній кількісті українців. Про це заявив голова комісії з біобезпеки та біологічного захисту при РНБО Сергій Комісаренко в ефірі "Україна 24" .

"До кінця наступного року, я думаю, ми вже закінчимо вакцинацію всього населення України - тих, хто цього захоче. Нам потрібно провести правильну агітацію за те, що вакцини є ефективними і що вони необхідні, щоб люди залишалися здоровими", - зазначив він.

За словами голови комісії, проблеми можуть виникнути через те, що в Україні є люди, які охоплені антивакцинною пропагандою і не хочуть вакцинуватися.

Новини за темою: Бюджету-2021 не вистачить на вакцинацію та лікування від COVID, - НСЗУ

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна розраховує отримати понад 8 млн доз майбутньої вакцини проти коронавірусної хвороби COVID-19.

Своєю чергою, міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомляв, що після того як Україна отримає вакцину проти коронавірусу, вакцинуватися доведеться навіть тим, хто вже перехворів. За його словами, через пів року у людини, яка перехворіла COVID-19, можуть зникати антитіла.

Loading...