live

В регіони розіслали рекомендації щодо проведення призову до армії, - Загороднюк

Facebook

Рекомендації стосуються розгляду надання відстрочок від строкової служби

Міністерство оборони України розіслало головам призовних комісій листи  з рекомендаціями щодо проведення призовних кампаній у 2020 році. Про це у своєму Facebook повідомив міністр оборони Андрій Загороднюк.

"Інформую про кілька важливих моментів щодо проведення в цьому році призову на строкову службу. Тема є надзвичайно важливою, і такою, що турбує багатьох. Вчора від Міноборони направлено роз’яснювального листа на усі обласні державі адміністрації з рекомендаціями щодо проведення призовних кампаній у 2020 році", - написав він.

За його словами, рекомендації стосуються розгляду питань щодо надання відстрочок від призову 18 та 19-річним юнакам.

"В листі головам призовних комісій усіх рівнів надано рекомендації, як саме розглядати питання щодо надання відстрочки від призову 18 та 19-річним юнакам. Нагадаю, що це передбачено українським законодавством, а саме Законом України "Про військовий обов’язок і військову службу", - зазначив він.

У рекомендаціях йдеться про те, що призовники цього віку проходитимуть службу в армії лише з письмової згоди.

"Якщо призовники цієї вікової категорії матимуть бажання пройти військову службу в такому віці, їх буде прийнято до лав ЗСУ та інших військових формувань. Це відбуватиметься виключно за їх письмовою згодою. На час проведення призовних кампаній буде організовано надання консультацій", - додав Загороднюк.

Раніше міністр оборони України Андрій Загороднюк заявляв, що виступає за скорочення терміну призову до армії та за залучення солдатів строкової служби до служби за контрактом.

 

Loading...