В порту Одеської області зберігається 9,6 тонн аміачної селітри

Порт "Південний", Одеська область Фото з відкритих джерел

У порту запевнили, що селітра не становить загрози

У морському порту "Південний", який розташований в Одеської області, зберігається майже 10 тонн аміачної селітри. Про це повідомили в адміністрації порту.

"Загалом у порту Південний, згідно всіх норм та стандартів, зберігається аміачна селітра об‘ємом 9,6 тисячі тонн на причалах № 1,2 порту", – йдеться у повідомленні. 

Однак, в адміністрації наголосили, що селітра є фасованою у біг-бегах згідно з дотриманням технологічних вимог. Завдяки цьому вона не є вибухонебезпечною.

Зазначається, що небезпеку становить перевантаження аміачної селітри навалом. Однак, такий спосіб у порту "Південний" не застосовують. 

Новини за темою: У Миколаївському порту майже рік зберігалися тисячі тонн селітри

Нагадаємо, напередодні президент України Володимир Зеленський закликав прем'єр-міністра Дениса Шмигаля терміново перевірити стан вибухонебезпечних речовин в Україні та вжити заходів для запобігання надзвичайним ситуаціям. Таким чином глава держави хоче з'ясувати, чи існує в країні загроза життю і здоров'ю людей.

Зауважимо, раптовий наказ про перевірку Зеленський видав у зв'язку із трагедією у ліванській столиці Бейрут. Там у порту вибухнуло 2750 тонн аміачної селітри, яку 2014 року конфіскували із судна російського бізнесмена. 

У результаті вибуху постраждали тисячі людей, ще понад сотні загинули. 

 

Loading...