В ОРДО дітей безстроково переводять на дистанційне навчання

Фото з відкритих джерел

Школярі та студенти з понеділка навчатимуться вдома

У невизнаній "ДНР" прийняли рішення перевести навчальні заклади на дистанційне навчання "до особливого розпорядження". Про це 10 жовтня повідомив портал "Донецькі новини" з посиланням на "штаб з попередження поширення коронавірусу".

Як зазначається, освітні установи в окремих регіонах Донецької області переведуть на дистанційне навчання з понеділка 12 жовтня.

"Прийнято рішення, що з 12 жовтня 2020 року і до особливого розпорядження керівники організацій та установ усіх форм власності, що надають освітні послуги, повинні забезпечити організацію освітнього процесу з використанням електронного навчання та дистанційних освітніх технологій", – йдеться в заяві так званого "штабу". 

Новини за темою: В ОРДЛО від COVID-19 померли 265 людей, - ООН

Нагадаємо, нещодавно представник Уповноваженої Верховної Ради з прав людини на Донбасі Павло Лисянський повідомляв, що ситуація з поширенням коронавірусу COVID-19 у непідконтрольних українському уряду районах Донецької та Луганської областей критична.

Зокрема, лікарні там переповнені, засобів індивідуального захисту в аптеках не вистачає, а справжню кількість хворих коронавірусом замовчують.

Loading...