live

В ОРДЛО з підозрою на пневмонію - 91 особа, а тестів на коронавірус немає, - Денісова

Людмила Денісова (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Омбудсмен зазначила, що аналогічна інформація стосовно захворюваності на тимчасово окупованій території Криму відсутня

На території ОРДЛО знаходиться 91 особа з підозрою на пневмонію, при цьому на тимчасово окупованих територіях відсутні тести на визначення COVID-19. Про це повідомила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова у Facebook.

"За минулий тиждень близько 600 місцевих жителів звернулися до лікарів із симптомами ГРВІ. Крім того, з підозрою на пневмонію - 91 людина. Через те, що на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей відсутні тести на визначення COVID-19, лікарі не мають змоги встановити етіологію пневмонії", - написала Денісова.

Разом з тим, омбудсмен зазначила, що аналогічна інформація стосовно захворюваності на тимчасово окупованій території Криму відсутня.

У зв'язку з цим Денісова звернулась до міжнародних гуманітарних організацій, які мають доступ до ОРДЛО, сприяти у максимальному забезпеченні тестами на визначення COVID-19, медичними препаратами, та засобами особистого захисту цивільного населення, а також провести інформаційну кампанію щодо недопущення поширення коронавірусу.

Новини за темою: Аваков заявив про 12 випадків зараження коронавірусом на території ОРДЛО

Нагадаємо, в Україні зафіксовано 16 випадків зараження новою коронавірусною інфекцією COVID-19.

 

Loading...