Ніколи не втрачайте власну віру в закон: Зеленський привітав прокурорів із професійним святом під час урочистостей в ОГП

Офіс Генпрокуратура

Президент України Володимир Зеленський привітав прокурорів із професійним святом, побажавши ніколи не втрачати віру в закон та справедливість. Про це повідомляє пресслужба ОГП.

Як зазначається, у вівторок, 1 грудня 2020 року, в Офісі Генерального прокурора відбулися урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури. Участь у святкових заходах взяли Президент України Володимир Зеленський, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, Голова Офісу Президента Андрій Єрмак, народні депутати України.

У вітальному слові Генеральний прокурор Ірина Венедіктова зазначила, що цьогоріч докладено максимальних зусиль для відновлення потужної державної інституції і вибудовування прокуратури за найкращими міжнародними стандартами.

Офіс Генпрокуратура

"Звісно, все це було б неможливим без ініційованої Президентом України реформи органів прокуратури, яка стала основоположним кроком на шляху до абсолютно нової моделі прокуратури. В цей святковий день я можу сміливо запевнити кожного в тому, що ми, попри всі виклики, рішуче рухаємося по шляху системних змін. Реформа буде завершена, і відомство запрацює на повну потужність, адже від кожного з нас залежить, якою бути Україні сьогодні і в майбутньому. Тож я бажаю усім нам сил, наснаги та витримки на шляху до нових звершень і перемог", – заявила Генеральний прокурор.

Президент України наголосив, що на оновлену прокуратуру суспільство покладає великі надії.

"Я як Президент щиро бажаю вам виправдати їх, ніколи не втрачати власну віру в закон і справедливість, діяти рішуче, швидко, зруйнувати всі стереотипи та досягти історичних успіхів у службі на благо нашої держави. Ну і, звичайно, – міцного здоров’я вам та вашим родинам", – сказав Глава держави.

Володимир Зеленський також вручив працівникам прокуратури державні нагороди.

"Завдяки таким працівникам прокуратури було притягнуто до відповідальності десятки злочинців. А сотні мільйонів гривень відшкодовано, повернуто або заощаджено державному бюджету. А найголовніше – це саме ті правоохоронці, які щодня "лупають сю скалу". І доводять, що чесний та професійний прокурор в Україні – це не міф, не фантастика й не виняток із правил", – зауважив Президент.

Ірина Венедіктова подякувала працівникам прокуратури за результати роботи і невтомну працю. Порівняно з минулим роком майже вдвічі вдалося збільшити кількість викритих злочинів у бюджетній сфері та корупційних правопорушень; викрито втричі більше банд та на третину – злочинних угруповань; пред’явлено позовів на суму в понад півтора рази більше, у тому числі в бюджетній сфері – вчетверо більше.

Окремо Генеральний прокурор зупинилася на активізації ефективної координації діяльності всіх органів правопорядку, з орієнтуванням на належну роботу без жодних конфліктів і протистоянь. Ірина Венедіктова додала, що цьогоріч вдалося започаткувати системну роботу з викорінення тиску на бізнес та запустити в дію довгоочікуваний інститут кримінальних проступків, який лише за 5 місяців існування вже засвідчив свою ефективність.

Від імені Уряду прокурорів привітав і Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, побажавши успіхів і процвітання.

Офіс Генпрокуратура

Під час урочистих заходів найкращим працівникам прокуратури були вручені і відомчі нагороди та відзнаки, а також сертифікати на отримання службового житла.

Глава держави на запрошення Генерального прокурора відвідав музей прокуратури, який запрацював до свята, оглянувши експозицію, що відображає історію інституції. У ній зібрано, зокрема, документи, формений одяг різних часів, стіл головного держобвинувача в Нюрнберзькому процесі, а також стенди зі згадками, особистими речами та світлинами прокурорів, які загинули, захищаючи Батьківщину на Сході України, та інші експонати, що відображають роботу прокурорів у повоєнні часи, після Чорнобильської катастрофи, у зоні АТО та ООС.

Офіс Генпрокуратура

 

Loading...