live

В Офісі президента не виключають запровадження надзвичайного стану

Кирило Тимошенко

Це станеться, якщо влада не зможе зупинити поширення коронавірусу

У координаційній раді з протидії коронавірусу допускають введення надзвичайного стану в Україні та обговорювали це питання разом із президентом Володимиром Зеленським. Про це повідомив заступник голови Офісу президента України, секретар координаційної ради з протидії поширенню COVID-19 Кирило Тимошенко, передає "Українська правда".

"Така можливість завжди є. Але ми ж дивимось на ситуацію, яка зараз є. Зараз введена надзвичайна ситуація. Станом на зараз ми вважаємо заходи, які вже введені, достатніми. Але ж все одно – ти виходиш на вихідних і бачиш, скільки людей гуляють в парку, розумієш? Тому ми усіх закликаємо до того, щоб вони знаходились вдома, менше гуляли та були завжди в масках", - зазначив Тимошенко.

За його словами, введення надзвичайного стану проговорювали із президентом. Це може статися тоді, коли влада "без надзвичайного стану не зможе зупинити поширення коронавірусу".

Тимошенко зазначив, що надзвичайний стан – це заходи, які можуть допомагати контролювати ситуацію, а також те, щоб люди знаходилися вдома.

На координаційних нарадах МОЗ разом із науковцями розробив декілька сценаріїв поширення коронавірусу - є оптимістичний, негативний і середній.

В порівнянні з іншими країнами, Україна наразі йде по оптимістичному сценарію розвитку подій, запевнив Тимошенко.

Раніше повідомлялося, що низка країн, зокрема Чехія та Румунія, продовжать надзвичайний стан ще на місяць.

Loading...