В Одесі підрахували збитки від аварії Delfi, попередньо вийшло понад 410 тисяч гривень

Танкер Delfi

Олександр Захаров / Facebook

Кінцева сума буде відома, коли судно приберуть

Державна екологічна інспекція України в Одеській області попередньо розрахувала, що розмір збитків унаслідок аварії нафтового танкера Delfi біля берегів Одеси складає 15 204,73 долара (майже 410,2 тис. гривень). Про це йдеться у відповіді відомства на запит hromadske.

Як зазначає Держекоінспекція регіону, винести претензії, тобто документ, що підтверджує суму збитків, можна буде лише після отримання офіційної інформації щодо кількості нафтопродуктів, які потрапили в акваторію, та після їхнього видалення з акваторії Чорного моря.

Новини за темою: Вода біля затонулого танкера Delfi не забруднена нафтопродуктами, - Одеська ОДА

"Остаточний розрахунок буде можливий лише після завершення операції з підйому судна та після надання інформації судновласником або органами поліції щодо об’ємів нафтопродуктів, які були на судні до здійснення забруднення та які залишилися після завершення операції з підйому судна", - йдеться у документі.

Нагадаємо, нещодавно президент Володимир Зеленський під час візиту в Одеську область відвідав район затоплення танкера Delfi, аби перевірити, як прибирають танкер. 

Loading...