В Одесі через витік палива з "Делфі" закрили пляж

Пляж "Дельфін" Фото з відкритих джерел

Причиною закриття пляжу стало забруднення води у морі

В Одесі через витік палива із затонулого танкера "Делфі", який спричинив забруднення моря, для відпочивальників закрили пляж "Дельфін". Про це повідомляє офіційний сайт міста Одеса

Як зазначається, напередодні, 25 червня, відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).

"Комісія розглянула питання про додаткові заходи безпеки на території пляжу "Дельфін" біля затонулого танкера-бункерувальника DELFI", – йдеться у повідмоленні. 

У результаті було прийнято рішення обмежити доступ відпочивальників на пляж у цьому районі узбережжя.

Причиною такого рішення став витік нафтопродуктів з танкера, який продовжується. Крім цього, у воді в районі траверсів 10 і 10-а пляжу було виявлено надмірну концентрацію нафтопродуктів та забруднення води. 

Новини за темою: З початком курортного сезону є висока ймовірність трагічних наслідків в районі "Делфі", – Плачкова

Нагадаємо, у неділю, 21 червня, поблизу узбережжя Одеси із затонулого танкера "Делфі" стався розлив палива, у зв'язку з цим купання в морі стало небезпечним.

А через декілька днів стало відомо про ще один витік пального із танкера "Делфі", який перебуває на мілині. За попередньою інформацією, забруднення води в морі перевищує норму у 16 разів.

Loading...