В Одесі активісти влаштували пікет: Вимагали звільнити главу управління транспортної інфраструктури

Під Одеською ОДА пікетувальники вимагали звільники керівника управління транспортної інфраструктури 5 Канал

У суботу, 3 жовтня, під будівлею Одеської ОДА активісти влаштували пікет з вимогою звільнити керівника управління транспортної інфраструктури. На знак протесту учасники акції почепили на будівлю адміністрації наліпки та фарбою на асфальті намалювали заклик звільнити чиновника. Про це повідомляє 5 канал

Як зазначається, керівнику управління транспортної інфраструктури закидають махінації із тендерами щодо обласних перевезень.

"Сюди прийшли родичі і працівники чорноморської транспортної компанії, водії, просто небайдужа громадськість. У вересні цього року відбувся конкурс, засідання конкурсної комісії щодо участі в транспортних перевезень області. І от Андрій Орехов, як голова, на цьому конкурсі він одноосібно приймав рішення, кого треба розглядати кого не розглядати, незважаючи на те – дотриманні закони, не дотримані. Людина казала – ця компанія не буде брати участь і нічого не можна було зробити, без жодних голосувань, одноосібно і є підстави у людей, які сьогодні прийшли, вважати, що це корупція", – зазначив організатор мітингу Віталій Чорний.

Протестувальники також заявили, що попри подані документи, Чорноморській транспортній компанії так і не дозволили брати участі у тендері по 8-ми об'єктах конкурсу. Водночас небайдужа громада переконана, що причини надумані.

"Він назвав причину, що нібито там під арештом транспортні засоби, але там був представник поліції, і представник поліції не підтвердив цю інформацію, відповідно, це вигадана на ходу така відмовка, причина для відмови. Кажуть, він вимагає від 5 млн доларів і більше", – додав громадський активіст Юрій Горовець.

На знак протесту активісти почепили на будівлю ОДА наліпки та фарбою на асфальті намалювали заклик звільнити посадовця. У результаті на них склали адмінпротокол.

Крім цього, активісти вимагали організувати зустріч з керівництвом області, однак їхня вимога не була виконана. 

"Організувати зустріч з кимось із керівництва немає можливості тому, що карантин, похворіли люди. Тому краще щоб було написано на папері і далі розглядалось у встановленому порядку", – повідомив начальник відділу комунікації з громадськістю Одеської ОДА Сергій Сенча.

Свої вимоги щодо чиновника активісти пообіцяли оформити найближчим часом. Також мітингувальники анонсували подальші пікети, зокрема, перед прокуратурою та антикорупційним бюро.

"Доки чиновник не побачить якогось масового спротиву, масового тиску, поки це не побачить власне голова адміністрації, нічого не буде, далі буде чинитись свавілля", – наголосив громадський активіст Осип Луганський.

Нагадаємо, раніше працівники Одеської кіностудії влаштували акцію протесту під будівлею Офісу президента. Зокрема, міністра культури Олександра Ткаченка звинуватили в "дерибані знаменитої кіностудії". 

Loading...