В НБУ пропонують виплачувати зарплати та пенсії лише в безготівковій формі

Нацбанк

Національний банк України

Втім банки та банкомати продовжать працювати

У Національному банку України запропонували виплачувати зарплати та пенсії виключно у безготівковій формі. Про це повідомляє пресслужба установи.

"Як ви вже знаєте, готівка потенційно може бути носієм вірусу, а подорожі для отримання заробітних плат, пенсій, соціальних виплат, субсидій та інших грошових виплат - наражати вас на небезпеку. Тому Національний банк звертається до Кабінету Міністрів та органів місцевого самоврядування щодо переведення всіх організацій, підприємств, фізичних осіб - на здійснення цих платежів виключно в безготівковій формі на банківські рахунки з відкритими для них банківськими картками", - зазначається у повідомленні.

Втім, додається, що банки повинні забезпечити безперебійну роботу центральних офісів, дистанційних каналів обслуговування та контакт-центрів.

У свою чергу банкомати мають бути підкріплені готівкою, щоб клієнти завжди за нагальної потреби могли зняти кошти. Втім в установі закликали мінімізувати контактування із банкнотами.

Раніше повідомлялося, що Нацбанк звернувся до Кабінету міністрів з пропозицією дозволити ломбардам, валютним обмінникам, кредитним спілкам продовжувати надавати свої послуги під час карантину.

 

Loading...