Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

У МЗС назвали умови, за яких закриють кордони України

Дмитро Кулеба Фейсбук МЗС України

Очільник МЗС зауважив, що завдяки "карантину вихідного дня" державі вдалось уникнути повного локдауну

Україна розгляне закриття державних кордонів при запровадженні повного локдауну у країні. Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Очільник МЗС зауважив, що завдяки "карантину вихідного дня" державі вдалось уникнути повного локдауну. Тому наразі питання закриття українських кордонів не розглядається в уряді.

"Якщо буде запроваджений повний локдаун - то, очевидно, буде розглядатись такий захід як закриття кордонів", - сказав Кулеба.

Новини за темою: У Верховній Раді зареєстрували постанову про скасування "карантину вихідного дня"

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що медична система потребує локдауну мінімум на три тижні, але оскільки це неможливо, то вся країна повинна жити за правилами, які діють у помаранчевій карантинній зоні.

Пізніше глава парламентського комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький заявив про можливість введення повторного загальнонаціонального жорсткого карантину в Україні. Однак, на його думку, попри те, що перший локдаун навесні запобіг піковому навантаженню на систему охорони здоров'я, другий є непосильним для економіки України.

Loading...